Total Logistic jest firmą transportowo-logistyczną działającą na rynku krajowym i międzynarodowym od 1997 roku. Total Logistic to profesjonalna obsługa logistyczna wszelkiego rodzaju ładunków na terenie Polski i Europy.

Zapewniamy kompleksowe doradztwo w dziedzinie transportu, spedycji i logistyki. Specjalizujemy się w organizacji wszystkich rodzajów transportu drogowego, a także w wyborze najlepszej dla naszych klientów, najbezpieczniejszej oraz najbardziej ekonomicznej formy przemieszczenia ładunku drogą lądową.

Dążymy do tego, abyśmy przez cały czas byli skuteczni, elastyczni oraz otwarci na potrzeby naszych Klientów. Wieloletnie doświadczenie na rynku usług transportowo-logistycznych oraz sposób organizacji przedsięwzięć pozwala nam do minimum ograniczyć koszty i osiągnąć maksymalne zyski po obu stronach.

To wszystko stawia nas na wysokiej pozycji wśród firm z branży TSL. Dbamy, o jakość i terminowość świadczonych usług, a wszelkie projekty realizowane są z najwyższą precyzją i zaangażowaniem całego zespołu TL. Wasze zadowolenie z wykonanej przez nas usługi i wystawiane w przyszłości rekomendacje stanowią najlepszą reklamę naszej firmy.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy nam dotychczas zaufali oraz tym, z którymi będziemy mieli przyjemność współpracować w przyszłości. Jesteśmy przekonani, że przyniesie to obopólne korzyści i przyczyni się do umocnienia pozycji naszych przedsiębiorstw na rynku.

Zapraszamy do współpracy.

Ul. Osmańska 5, 02-823 Warszawa
Tel.: (+48) 22 648 41 20; (+48) 22 648 41 25
Faks: (+48) 22 894 60 83
info@totallogistic.pl
 
Świadczymy usługi transportu i spedycji, a także projektujemy rozwiązania logistyczne w transporcie drogowym na terenie Polski oraz całej Europy.